banner

Tunajua ni cam lakini ni njia pekee tunaweza kuwapiga Duke. Kama sisi ni kulazimishwa kucheza na sheria kama kila mtu mwingine hatuwezi kushindana. Sisi kwa milele kuwa katika pishi kuangalia juu ya ndugu yetu kubwa Duke na Daddy kocha wetu K

Return to Forum

Please to add a comment.

Oldest First
  • tarheelgayman3 Mar 24, 2014
    Rookie

    Go heels.

  • josephwilm Mar 24, 2014
    All Star

    View quoted thread

    translation: We know it but it is the only way we can beat Duke. If we are forced to play by the rules like everyone else we can not compete. We will forever be in the cellar to up to our big brother and Daddy Duke and coach K

Oldest First
  • NASCAR: Folds of Honor 500 in Atlanta

    Today at 1:00 pm on FOX50

  • AAC: SMU at UConn

    Today at 2:00 pm on WRAL-TV

  • Big Ten: Michigan State at Wisconsin

    Today at 4:00 pm on WRAL-TV

  • ACC: Wake Forest at Duke

    Tomorrow at 8:00 pm on WRAL-TV

  • NBA: LA Clippers at Chicago

    Today at 1:00 pm on 99.9 The Fan

  • Big Ten: Michigan State at Wisconsin

    Today at 4:00 pm on 99.9 The Fan

  • NHL Hurricanes at Chicago

    Tomorrow at 8:30 pm on 99.9 The Fan

  • ACC: NC State at Clemson

    Tuesday at 9:00 pm on WRAL-FM